NAINE 1.0 installeerimise ja täiustamise juhend
 

Mida tuleb arvestada süsteemikonfliktide vältimiseks, kui täiustad Sõbratar 2.0-i NAINE 1.0-ks ning samas soovite jooksutada Armuke 1.1-te.
NAINE 1.0-i dokumenteerimatu omadus on ressursinõudlikkus. Selle installeerimise järel ei käi enam näiteks Pub 7.0 ega ükski Pokker 1.x versioonidest.
NAINE 1.0-il on kalduvus kergesti hakata genereerima beebi-koodi, mille massiivne väljundjada ummistab pea täielikult kogu kasutajaliidese op-mälu.
NAINE 1.0-i loomuliku omadusena pürgib ta ennast installima selliselt, et suudaks monitoorida kogu süsteemi tööd. Pealegi ei jäta ta võimalust kõrvale hiilida sellistest tülikatest kõrvalprogrammidest, nagu Ämm 7.0 ja Naisevenna Beta-versioonid, need installeeruvad koos põhiprogrammiga iseenesest.

NAINE 1.0 bugifix
Kui soovite oma NAINE 1.0-i täiustada, siis soovitame järgmist:
Kasutajaliidese disain peab olema meeldiva välimusega ja seal peaks leiduma "Ära jälle alusta" -käsk. Minimize kõrval võiks olla varjatud kujul ka Uninstall-võimalus.
Kui soovite püsida NAINE 1.0 lihtsamas versioonis, siis ei saa Armuke 1.0 ajal kasutada Armuke 2.0-i: kumbagi ei saa jooksutada jagatud I/O pordiga.
Süsteemi iseärasuseks on, et teatud aja möödudes hakkavad kõik Armuke-versioonid märku andma NAINE-versiooniks update'mise eelistest ning Beebi-koodi dekrüpteerimise vajalikkusest.
Kui üritate kasutada Armuke 2.0-i samaaegselt NAINE 1.0-iga, siis viimatinimetatu deliidib koheselt enamuse MSMoney-st ning üritab ennast kontrollimatult uninstallida.
Tähelepanu! Olge Shareware toodetega ettevaatlikud! On täheldatud, et need võivad sisaldada viiruseid, mis kasutamise ajal nakatuvad nii NAINE 1.0-i, kui ka kõikidesse Armuke x.x versioonidesse.
Lisatud on selgitav graafiline osa..