Anekdoodiotsing   
Otsing   Kataloog    
   Täpsem otsing
rahvusanekdootidest kõikidest
 Otsing   Tulemused 0 - 10  48-st otsides:

Jaak Roosaare naljakogu
Ärimees tuleb lõuna vaheajal restorani ja tahab kiirelt tellida. Ent järjekorras on pikk saba. Siis näeb mees, et ühel laual seisab täiesti puutumatu taldrik supiga. Ärimees mõtleb natuke ja läheb palub supi omanikult suppi ära osta. Supi omanik vaatab imeliku näoga otsa ja sõnab:
"Ma arvan, et teile see supp eriti ei maitse."
Ärimees aga vaatab kella ja kinnitab, et talle sobib see supp küll. Ostabki siis supi ära, viib selle oma lauda ja hakkab kiirelt sööma. Kui ta on supi ära söönud, leiab ta taldriku põhjast vana juukseid täis kammai. Vaadanud seda, hakk ab mees oksele. Nähes, et teine mees oksendab, tuleb supimüüja teda lohutama.
"Ega teie esimene pole, kellel seda suppi süües süda pahaks läheb. Minuga juhtus täpselt nii samuti."
# 16401 - 1996 ... 1998

Jaak Roosaare naljakogu
Bormann ja Müller istuvad kohvikus ja arutavad:"Kohe tuleb Stirlitz ja tellib ühe õlle ja 2 viinerit. See on parool ja me võtame ta kinni." Tuleb Stirlitz. Istub lauda ja tellib:"Üks õlu aga viinerit pole vaja," ning näitab Bormannile ja Müllerile keelt.
# 16396 - 1996 ... 1998

Jaak Roosaare naljakogu
Ema-isa lähevad kodunt ära ja jätavad pisi-Juku valvamise teiste laste hooleks.Tagasi jõudesnäevad nad, et Juku seisab laua peal, püksid maas ning teised lapsed käivad ümber laua, teetassid käes. "Mis te teete?" pärivad ema-isa. "Mängi me teejoomist." - "Miks Juku siis niimodi laua peal on?" - "Juku on samovar"
# 16388 - 1996 ... 1998

Jaak Roosaare naljakogu
Fritsud panevad ühe mehe gaasikambrisser. Mees on juba tund aega gaasi käes aga ikka ei sure.
Fritsud küsivad:"Vabandage, kust te pärit olete?"
"Kohtla-Järvelt" vastab mees.
# 16399 - 1996 ... 1998

Jaak Roosaare naljakogu
hullumajja tuleb tööle noor arst ning kohtab väravas suurt karvast meest luuaga. Mees põrnitseb noormeest ja sõnab rämedalt "Istu peale, viin kohale" ja istub ise luua otsa. Arst mõtles, et hulluga tuleb ettevaatlik ja kannatlik olla, ning istubki luuale. Suur karvane mees teeb suuga mootoripõrinat ja kõnnib haigla ukse ette. "25 krooni, palun" sõnab luuaga mees arstile. Et mitte hullu ärritada, annabki noor arst 25 kroonise. Hiljem uurib arst kaastöötajatelt kes see hull on.
Töötajad v astavad "Ahh kojamees teeb haltuurat".
# 16398 - 1996 ... 1998

Jaak Roosaare naljakogu
Juku läheb vanaisa tuppa ning näeb laua peal klaasis kogelmogelit ja sööb selle ära. Õhtul küsib vanaisa Jukult:"Juku, ega sa pole mu laual rögatopsi näinud?"
# 16390 - 1996 ... 1998

Jaak Roosaare naljakogu
Juku on peol ja hõikab üle laua emale:"Tahan pissile!" Ema manitseb:"Nii on ebaviisakas, ütle kuidagi teisiti, näiteks, et tahad laulda." Õhtul on Juku vanaisaga kodus ja ütleb äkki:"Tahan laulda!" Vanaisa keelab:"Kus sa nüüd Juku, hil ja õhtul, vanaema ja naabrid magavad." Juku ei jäta oma joru ja lõpuks vanaisa ütleb:"Hea küll, laula siis hästi tasakesi mulle kõrva sisse."
# 16389 - 1996 ... 1998

Jaak Roosaare naljakogu
Jänes leiab maast püssi ja läheb sellega karu koopa juurde karu hirmutama. Teeb "Põmm, põmm" ja hüüab:"Korista oma sitt siit ära!" - Põmm, põmm - Ja kui sa ei korista...klõps, klõps... siis koristan ma ise."
# 16392 - 1996 ... 1998

Jaak Roosaare naljakogu
Kes on ideaalne poliitik?
- See, kes suudab ennustada, mis sünnib homme, järgmine nädal, järgmine kuu, järgmine aasta ja pärast veenvalt seletada miks nii ei läinud.
# 16431 - 1996 ... 1998

Jaak Roosaare naljakogu
Kuidas hoida ämma?
- Nagu roosi, pimedas keldris ja kaelani vees.
# 16432 - 1996 ... 1998


Tulemuste Leht:  1 2  3  4  5 Järgmine