Eesti Rahvaluule Arhiivi küsitluskavad


ERA kogumismoodul KRATT


Käesoleval leheküljel on valik erinevatel aegadel koostatud ERA küsitluskavu. Isegi kui kogumisvõistlused on juba lõppenud, on endiselt teretulnud kõik meelepärastel teemadel kirjutatud vastused. Oleme huvitatud ka igasugusest ilmekast lisamaterjalist (nt pulma- ja matusefotod, fotod kalendrikombestiku tähistamisest, koopiatena leviv huumor jpm). Parimatele on auhinnaks raamatud.

Rahvaluulearhiiv kogub käsikirjalist materjali, fotosid, heli- ja videosalvestusi, internetilehekülgi. Paberkujul üleantav käsikirjaline materjal on soovitav kirjutada A4 formaadis paberile või koolivihikusse, lehe vasakust äärest tuleks jätta 3 cm köitmise tarvis vabaks. Võimaluse korral palume digitaalsed fotod esitada TIFF või JPEG formaadis, tekstifailid DOC(X), ODT, RTF või TXT formaadis. Kõikidest edastatud materjalidest saadame soovi korral tagasi koopia; kasutatud tarviku (CD, arvutiketta, kasseti vm) võime asendada tühjaga.

Kogutud materjalile palume lisada koguja kontaktandmed, soovitavalt ka taustateavet esitaja(te), kogumise aja, koha jmt. kohta.

Kaastööd võib esitada nii kogumismooduli Kratt kaudu, saata e-postiga aadressil era[ät]folklore.ee või saata paberil/tuua Eesti Rahvaluule Arhiivi.

Eesti Rahvaluule Arhiiv
Eesti Kirjandusmuuseum
Vanemuise 42
Tartu 51003
Telefon: 7 377 730
Faks: 7 377 706
e-post: era[ät]folklore.ee
http://www.folklore.ee/era/kysitlus

Vt ka KM folkloristika osakonna küsitluslehti.ERA
HALDJAS
KIRMUS